Uwaga! Uprzejmie informujemy, że z sklep jest w trakcie prac technicznych. Obecnie żadne zamowienia nie będą realizowane. Utrudniony jest także kontakt ze sklepem. Przepraszamy.
  • Zaloguj się
  • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij

Gry logiczne Smart Games

Strona główna » Blog » Gry logiczne Smart Games

Gry logiczne Smart Games

Data dodania: 24-11-2020 W naszym sklepie pojawiły się gry logiczne marki  Smart Games. Kto nie zna ten koniecznie musi poznać szczególnie jeżeli lubicie tego typu gry.

W naszym sklepie pojawiły się gry logiczne marki  Smart Games. Kto nie zna ten koniecznie musi poznać szczególnie jeżeli lubicie tego typu gry. Większość z nich są przeznaczone  dla jednego gracza. Nowością są gry wieloosobowe- 'Żabki' i 'Blok w blok'.  W każdym pudełku tych gier, można znaleźć dziesiątki wyzwań, od łatwych nawet dla tych najmniejszych graczy  po wymagające. Produkty tej linii cechują się wyjątkową trwałością elementów oraz wysoką jakością materiałów, z których są wykonane. Smart Games to nauka przez zabawę w atrakcyjnym wydaniu! Teraz również dostępne w polskiej wersji językowej . Wybór ułatwi czytelny podział gier na serie. Smart Gamesy występują w wersjach bajkowych, klasycznych, przestrzennych, magnetycznych kieszonkowych i kompaktowych. Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś. 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog