Uwaga! Uprzejmie informujemy, że z sklep jest w trakcie prac technicznych. Obecnie żadne zamowienia nie będą realizowane. Utrudniony jest także kontakt ze sklepem. Przepraszamy.
  • Zaloguj się
  • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij

Klocki Lego zabawką dla dzieci małych i dużych!

Strona główna1 » Blog2 » Klocki Lego zabawką dla dzieci małych i dużych!

Klocki Lego zabawką dla dzieci małych i dużych!

Data dodania: 12-08-2019

Lego to oczywiście marka znana i lubiana na całym świecie. Wszyscy to wiedzą, bo przecież już od dziesięcioleci klocki Lego cieszą i bawią dzieciaki na wszystkich kontynentach. To zabawki, które powstały w 1932 roku w Billund w Danii, są to świetne zabawki dla wszystkich dzieci: zarówno dziewczynek jak i dla chłopców. Głównym produktem firmowym są oczywiście klocki LEGO, od 1958 roku opatentowane międzynarodowo.

Nie masz pomysłu na prezent na roczek, dla 2 latka, 4 latka? Dzieci w każdym wieku ucieszą się z LEGO. Dla najmłodszych sprawdzi się LEGO DUPLO, dla przedszkolaka LEGO City, Lego Friends, a dla nastolatka znajdzie się również LEGO Technic, które - umówmy się - ucieszy też niejednego rodzica!

Hitem są również LEGO NINJAGO, które od lat cieszą się popularnością szczególnie wśród chłopców!

Nasz sklep z zabawkami oferuje szeroki wybór różnego rodzaju zabawek LEGO.

W sklepie znajdą Państwo klocki Lego z serii:
- LEGO Duplo
- LEGO Friends
- LEGO City
- LEGO Technic
- LEGO Ninjago
- LEGO Architecture
- LEGO Boost
- LEGO Classic
- LEGO Creator
- LEGO Disney

Aktualne produkty LEGO na naszym sklepie (kliknij!)

DLACZEGO LEGO? To proste.
Budowanie z klocków rozwija wyobraźnię (w tym również tę przestrzenną), kreatywność, zmysł planowania i organizacji przestrzeni. 
Rozwija motorykę oraz koordynację oko-ręka - co jest szczególnie ważne dla maluchów!
Zabawa klockami to nie tylko budowanie, to również nauka kolorów, grupowania, liczenia. Pierwsze doświadczenia z matematyką i fizyką!
To bezcenna nauka cierpliwości, odraczania gratyfikacji i skupienia na realizowanym zadaniu, na "tu i teraz". Prawdziwe mindfullness zanim było modne ;)
Przy bardziej skomplikowanych klockach dla starszych dzieci - to dodatkowo budowanie świadomości znaczenia detali, dzięki którym działają bardziej skomplikowane konstrukcje, umiejętność czytania precyzyjnych instrukcji oraz wspaniała możliwość budowania swoich pierwszych kolekcji!

Tylko od nas zależy co przekażemy naszemu dziecku podczas zabawy, na co zwrócimy jego uwagę i jak pokierujemy te nowe doświadczenia.  

W razie niedostępności poszukiwanych zabawek prosimy o kontakt! 

 
STRONA GŁÓWNA